Apple wil Opera browser niet op de iPhone

Vincent Vincent (Administrator)

iPhone 3G 8GB (FW: 3.1.2)
MacBook (OS: 10.5 Leopard (2007))
Locatie: Uden, Nederland
Berichten: 497
31 oktober 2008, 10:07 uur




Jon Stephenson von Tetzchner, een van de oprichters van Opera, heeft in een interview met New York Times aangegeven dat hun browser niet van Apple op de iPhone mag worden uitgebracht, omdat het concurreert met Apple's eigen browser Safari.

Ook heeft Jon Stephenson von Tetzchner het bestaan van de mobiele browser "Opera Mini" voor de iPhone en iPod touch bevestigd.

Opera is ook op andere mobiele platforms actief, en gratis te downloaden, het bedrijf verdient geld dankzij koppelingen met zoekmachines.

Via: iPhone Wereld
 
Registreren zal deze advertentie doen laten verdwijnen
Bumba Bumba (Administrator)

iPhone 3GS 32GB (Zwart) (FW: 3.1.3)
iMac (OS: 10.6 Snow Leopard (2009))
Locatie: Bredene, Belgiƫ
Berichten: 580
31 oktober 2008, 10:18 uur




Ik wil Opera ook niet op mijn iPhone ... Safari werkt goed. Maar als Apple dan toch iemand toelaat, dan liefst Firefox.
Vincent Vincent (Administrator)

iPhone 3G 8GB (FW: 3.1.2)
MacBook (OS: 10.5 Leopard (2007))
Locatie: Uden, Nederland
Berichten: 497
31 oktober 2008, 11:46 uur




Ik hoef nou ook niet perse Opera op mijn iPhone, maar vind wel krom dat Apple het niet gewoon toestaat.
Black_ID

Ik heb nog geen iPhone
Ik heb nog geen Mac
Locatie: Tielen, Belgiƫ
Berichten: 44
1 november 2008, 09:26 uur



in your face opera :P
Reageren:
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inlogd zijn, indien u nog geen account heeft kun u deze hier gratis aanmaken.