Belgische Mobistar maakt omzet 2008 bekend

Bumba Bumba (Administrator)

iPhone 3GS 32GB (Zwart) (FW: 3.1.3)
iMac (OS: 10.6 Snow Leopard (2009))
Locatie: Bredene, Belgiƫ
Berichten: 580
5 februari 2009, 11:03 uur
Bron: Deredactie



Mobistar heeft vorig jaar een winst geboekt van 280 miljoen euro. Een daling van meer dan drie procent in vergelijking met 2007.

Hoewel de winst in vergelijking met vorig jaar licht gedaald is, kon Mobistar wel meer omzet boeken: 1,532 miljard euro om precies te zijn. Dat is een stijging van 1,5 procent.

De cijfers die Mobistar vandaag bekendmaakte waren door het bedrijf enigszins verwacht. Voor dit jaar is de directie echter niet optimistisch. Het verwacht een daling van de nettowinst met 14 procent, veel pessimistischer dan wat analisten verwachten.

Het grootste gedeelte van omzet wordt gerealiseerd door de telefonie. Mobistar verwelkomde vorig jaar 253.872 nieuwe klanten, goed voor een groei van 7,1 procent. Het bedrijf had wel een sterkere groei verwacht.

Mobistar kon die minder dan verwachte groei van het klantenbestand opvangen door meer gsm-toestellen te verkopen. De lancering van iPhone op de Belgische markt, samen met de snellere 3G-variant, was een schot in de roos voor Mobistar.

Meer info: Resultaten van 2008 (PDF - 617 kb)
 
Registreren zal deze advertentie doen laten verdwijnen
Reageren:
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inlogd zijn, indien u nog geen account heeft kun u deze hier gratis aanmaken.