Navigatiemaker TomTom presenteerd applicatie

Vincent Vincent (Administrator)

iPhone 3G 8GB (FW: 3.1.2)
MacBook (OS: 10.5 Leopard (2007))
Locatie: Uden, Nederland
Berichten: 497
8 juni 2009, 20:06 uur




Tijdens de keynote van Apple op de WWDC heeft navigatiemaker TomTom hun iPhone-applicatie gepresenteerd, daarnaast komt TomTom ook met een speciale autohouder voor de iPhone.

De applicatie bied turn-by-turn navigatie met het standaard uiterlijk van TomTom, waarbij je de gele lijn moet volgen op het beeld. Verder zal je doormiddel van de speciale autohouder je iPhone tegelijkertijd kunt opladen.



Tot voor kort was het nog onbekend wanneer de applicatie van TomTom in de App Store beschikbaar zou komen, maar via een bron hebben we mogen vernemen dat de applicatie 19 juni beschikbaar zal komen in de App Store tegelijkertijd met de verkoop van de iPhone 3GS.
 
Registreren zal deze advertentie doen laten verdwijnen
Bumba Bumba (Administrator)

iPhone 3GS 32GB (Zwart) (FW: 3.1.3)
iMac (OS: 10.6 Snow Leopard (2009))
Locatie: Bredene, Belgiƫ
Berichten: 580
8 juni 2009, 22:41 uur




Dit ziet er nice uit ... :D
Reageren:
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inlogd zijn, indien u nog geen account heeft kun u deze hier gratis aanmaken.